Helicopter Private Pilot Rating

/assets/images/helicopter2.jpg

مدرک خلبانی شخصی اصلی ترین و پایه ای ترین مدرک برای پرواز با هلیکوپتر است، با این مدرک شما میتوانید وارد سرمایه گذاری در دنیای هوانوردی شوید. اگر قصد پرواز برای سرگرم کردن خود را دارید، اگر قصد انجام پرواز با دوستان و یا خانواده خود را دارید و یا قصد ساختن رتبه خود در آینده را دارید، باید مانند تمامی دانشجوهای خلبانی از مدرک خلبانی شخصی هلیکوپتر شروع کنید.
وقتی که مدرک خلبانی شخصی خود را بدست آوردید شما دستورالعمل مقدماتی و پیشرفته عملیاتی هلیکوپتر را بدست خواهید آورد، و از روز اول تجربه های عملی را بر روی هلیکوپتر بدست خواهید آورد.
در کلاس های زمینی شما به آشنایی با دروس مورد نیاز شما برای پرواز مانند تجهیزات فرودگاهی، آیروداینامیک، هواشناسی، رادیو، ناوبری مسیریابی می پردازید.

ولی مرحله اصلی و نقطه عطف در مسیر به دست آوردن گواهینامه پرواز با هلیکوپتر به صورت انفرادی میباشد، برای آماده کردن شما برای نیل به این هدف، مربی به شما آموزش خواهد داد که چگونه مانورهای پروازی را انجام دهید، نحوه برخورد با شرایط اضطراری، بلند شدن و نشستن هلیکوپتر. تمامی این مراحل آموزشی در فرودگاه بین المللی سیبو فیلیپین انجام می پذیرد.
بعد از به پایان رساندن پرواز های انفرادی، شما شروع به پرواز در شب و پرواز ناوبری به همراه مربی خود می کنید.

مرحله پایانی آموزش شما آماده سازی شما برای پشت سر گذاشتن آزمون های عملی می باشد که از طریق مسئولین سازمان هوایی کشور فیلیپین انجام می پذیرد. بعد از کامل کردن این آزمون ها شما مجاز به پرواز با هلیکوپتر به عنوان خلبان شخصی هستید.

آسمان بی کران محدوده شماست