Why should I choose Airworks?

به ارزش ها نگاه کنید.
Airworks بالاترین ارزش ها را برای زمان و پول شما فراهم میکند،

 1. بزرگترین زیر ساخت ها :

  whycebu1.jpg

  ما بزرگترین مجموعه هواپیمایی را با 22 فروند از انواع هواپیما و هلیکوپتر، 35 معلم خلبان از کشور های مختلف، 85 کارمند رسمی، 35 نفر مکانیک، و 6 عدد از بزرگترین سالن های فرودگاهی ( آشیانه) دارا هستیم. که این خود مهر تاییدی است بر معتبر بودن این مدرسه در کشور فیلیپین است.

  در رنکینگ کشور فیلیپین به عنوان اولین مدرسه بین المللی با داشتن دانشجویانی از 17 کشور شناخته شده است. این مدرسه هر ساله به عنوان قانون مند ترین مدرسه در بین سایر مدارس در کشور از سوی سازمان هواپیمایی فیلیپین انتخاب می شود.

 2. احترام به دانشجو :

  whycebu2.jpg

  در اینجا برای هر دوره ورودی که به ما می پیوندد در یکی از مشهور هتل های شهر مراسم مهمانی و خوشامد گویی برگذار میشود و در این مراسم آنها بعد از صرف شام به تمامی مسئولین و معلم های خود معرفی میگردند و این به اینجا ختم نمی شود، در پایان دوره تحصیلی هر گروه از دانشجویان، در یکی از مجلل ترین هتل های شهر مراسم مهمانی برای فاراغ تحصیلی آنان برگذار میشود که افراد سرشناس از تمامی شهر های کشور برای شرکت در این مهمانی به آنجا دعوت میشوند، همچنین این فرصت به دانشجویان داده میشود که با دعوت از خانواده های خود آنها را از کشور های خود برای شرکت در این مهمانی بزرگ دعوت کنند. که این شب برای هر یک از دانشجویان یکی از بیاد ماندنی ترین شبهای زندگی اش خواهد بود.

 3. تعهد به کیفیت :

  whycebu3.jpg

  در اینجا هیچ گونه راه میانبری برای بدست آوردن مدرک، ثبت غیر قانونی ساعت پرواز، تقلب در امتحانات، تخلف در نگهداری هواپیما وجود ندارد و به شدت از آن جلوگیری میشود.

 4. بیمه کامل :

  دانشجوها، خلبان ها و تمامی هواپیما ها در صورت بروز هر حادثه ای بیمه کامل شده اند و سازمان مرکزی بیمه فیلیپین مسولیت هر گونه خسارت احتمالی را بر عهده دارد.

 5. موقعیت، موقعیت، موقعیت :

  whycebu5.jpg

  در کشور فیلیپین سیبو بهترین مکان برای آموزش خلبانی و تمرین می باشد، ما بهترین آب و هوا را در مقایسه با شهر های دیگر داریم، ترافیک هوایی ما نه به اندازه مانیل بسیار شلوغ و نه به اندازه کلارک محدود است، این نمایی ساده از یک جزیره مهیج است.