Helicopter

/assets/images/helicopter1.jpg

اگر به دنبال گذراندن دوره خلبانی هلیکوپتر هستید، باید مکان مناسب را برای این کار انتخاب کنید.

مدرسه خلبانی‌ Aviatour قابل مقایسه با دیگر مراکز آموزش خلبانی هلیکوپتر نیست به خاطره اینکه ما از
Schweizer 300برای آموزش خلبانهای خود از آن استفاده می‌کنیم.

این مدل از هلیکوپتر نه تنها از نظر امنیت پرواز بسیار مناسب برای آموزش می‌باشد بلکه از نظر حمل مسافر و وزن بیشتر هم بسیار کاربردی می‌باشد. در مقایسه با مدلهای دیگر این مدل بسیار انعطاف پذیرتر از مدلهای توربینی نظیر رابینسون ۲۲ است.

خصوصیت‌ های پروازی این مدل از هلیکوپتر بسیار شبیه و قابل مقایسه با بل ۲۰۶ و ‌ام دی ۵۰۰ می‌باشد، بنابراین دانشجویان ما آموزش خود را با مهارتهای ارزشمند و بسیار قابل اجرا برای یک نیروی کار حرفه‌ای پشت سر میگذارند.

ما در حال حاضر دارای هر دو تایپ انژکتور و کاربراتور این مدل از هلیکوپتر هستیم، بنابراین خلبانهای ما میتوانند از کسب تجربه هردومدلپروازلذتببرند.

ما همچنین دارای بالا‌ترین سطح تجهیزات ناوبری برای ناوگان خود هستیم و این امکان را برای آن دست از خلبانهای که تمایل به پرواز در شب دارند میدهیم که از پرواز امن و راحت شب لذت ببرند.

فرودگاه اینترنشنال مکتن یکی‌ از بهترین مکان‌ها از نظر ترافیک هوایی می‌باشد و در بین چندین فرودگاه پر رفت آمد کنترل شده و همچنین فرودگاههای کنترل نشده قرار گرفته است. از محل برگزاری کلاسهای زمینی‌ ما فقط چند متر با محل پرواز خود فاصله داریم، پس هیچ پول و زمانی‌ را برای انجام تمرین‌های هوایی خود از دست نمی دهیم

آسمان بی کران محدوده شماست