چرا سیبو بهترین مکان برای آموزش است؟

دلایل بسیار وجود دارد که شما را متقاعد می کند که این مدرسه را انتخاب کنید:

 1. زیر ساخت :

  whytraincebu1.jpg

  وجود فرودگاههای بسیار در اطراف جزیره سیبو، نبود تراکم مدارس دیگر در این فرودگاه، این فرودگاه بعد از فرودگاه مانیل دومین فرودگاه بزرگ کشور از نظر فرود برای هواپیماهای دیگر است، مانند: B747, A340,A330,B777 برج مراقبت این فرودگاه مجهز به انواع رادار کنترل ترافیک می باشد و برای تمرین برقراری ارتباط با برج مراقبت بسیار عالی می باشد.

 2. آب و هوا :

  whytraincebu2.jpg

  میانگین بارش باران در طول سال در مقایسه با دیگر شهر های کشور فیلیپین در پایین ترین سطح قرار دارد که این به این معناست که پرواز های شما کمترین احتمال کنسل شدن را دارد. وجود ابرهای گوناگون در منطقه که خود در واقع کلاسی تجربی برای آشنایی با انواع ابر ها می باشد. قرار گرفتن جزیره سیبو در خارج از کمربند موسمی و اینکه طوفان هیچگاه یه موضوع اصلی در این منطقه نبوده. نبود فصل زمستان در این منطقه. باز بودن برنامه پروازی در تمام طول سال.

 3. آموزش :

  whytraincebu3.jpg

  به دست آوردن تجربه پرواز بر روی زمین های مسطح، دریاچه ها، تپه های شکلاتی و اقیانوس بیکران در مقایسه با پرواز بر روی کوهستان.
  در این مدرسه بر خلاف دیگر مدارس، دانشجویان مسیر های پروازی خود را انتخاب میکنند
  انتخاب هر یک از فرودگاههای اطراف جزیره به عنوان مقصد، تجربه های بی پایانی را برای دانشجویان فراهم میکند.
  تجربه نشستن و برخاستن در تمامی انواع فرودگاه با انواع امکانات فرودگاهی اعم از فرودگاهای کنترل شده و کنترل نشده، فرودگاههای با باند آسفاتی، فرودگاهای با باند سیمانی فرودگاهای با باند چمنی و خاکی که این امر اینجا را به مکانی برای کسب تجربه های گوناگون در دنیا تبدیل کرده.

 4. زبان :

  تقویت زبان انگلیسی به طور باور نکردنی با استفاده از آن در تمامی زندگی روزمره خود.
  فيلیپین سومین کشور انگليسي زبان دنيا و يکي از بهترين گزينه ها براي يادگيري زبان انگليسي است. فيلیپین به علت آشنائي همه مردم و مهارت آنها در نوشتن و صحبت کردن به زبان انگليسي و همچنین اینکه زبان انگلیسی زبان رسمي مورد استفاده در مدارس و دانشگاههاي اين کشور میباشد. بسياري از شرکتهاي بزرگ ايالات متحده آمريکا و انگلستان، مرکز خدمات تلفني خود را به علت مهارت اين مردم در زبان انگليسي ، در اين کشور قرار داده اند. سبو رتبه اول Business Process Outsourcing را از سال 2007 در جهان داراست.

 5. هزینه زندگی :

  whytraincebu4.jpg

  این شهر به عنوان یکی از ارزان ترین شهرها برای زندگی در دنیا انتخاب شده است که این خود به تنهایی یه از اصلی ترین دلیل ها یی است که دانشجویان اینجا را به عنوان مکانی برای ادامه تحصیل انتخاب میکنند

 6. فرصت های تفریحی :

  whytraincebu5.jpg

  سیبو یکی شهرهای بزرگ و بسیار زیبا در فیلیپین میباشد، دانشجوهای ما بیشترین لذت را از ساحل های زیبا و کلاس اول سیبو می برند، مکان های تفریحی بسیار، مراکز بزرگ خرید، سینماها، که تماماً چند دقیقه از محل اقامت و مدرسه شما فاصله دارد،
  آنها همچنین مهارت های جدیدی را مانند غواصی، چتر بازی با تناب، snorkeling ، پرش از هواپیما sky diving را در آخر هفته های خود تجربه میکنند.
  شما با داشتن کارت غواصی آبهای آزاد، علاوه بر مجاز بودن به حمل 15 کیلوگرم بار اضافی برای سفر های خود، میتوانید با مبلغ بسیار ناچیز و باور نکردنی به غواصی در مهد غواصی دنیا بپردازید.